קרנבל סנטה קרוז בטנריף 2025

מתי: יום ראשון, 23 בפברואר, 2025 - יום ראשון, 9 במרץ, 2025 - המצעד ב-4.3.25
קרנבל סנטה קרוז בטנריף - צילום: www.carnavaltenerife.es
קרנבל סנטה קרוז בטנריף
צילום: www.carnavaltenerife.es
קרנבל סנטה קרוז בטנריף – Santa Cruz de Tenerife מתקיים כל שנה שבוע ימים לפני המועד המוכר בנצרות כיום ד' של האֶפֵר – באמצע פברואר לעיתים תחילת מרץ, בתאריכים שונים. ההכנות לקרנבל מתחילות מספר חודשים קודם לו, כשבתקופה זו מכינים משתתפי הקבוצות השונות את תלבושתם המיוחדת.
כל קבוצה בוחרת נושא אותו היא מייצגת בקרנבל כשלנושא הנבחר מייצרים תלבושות ייחודיות אִיתן יופיעו באירועי הקרנבל. הקרנבל משתייך לקבוצת הקרנבלים הגדולים בעולם, והמקומיים מעריכים אותו כקרנבל הגדול ביותר בספרד, ולטעמם, השני בגודלו לאחר הקרנבל של ריו דה-ז'נרו.
למרות שבתקופה זו חוגגים קרנבלים בכל שבעת האיים הקנאריים, הקרנבל של סנטה קרוז בטנריף, נחשב לגדול וליפה מכולם. החגיגות מתחילות רשמית עם בחירת מלכת הקרנבל ולאחר מכן מתקיימות תהלוכות ריקוד ססגוניות של בתי ספר לסמבה בתלבושותיהן הנפלאות, כשכל קבוצה מתחרה על המקום הראשון.
בנוסף לקבוצות הסמבה, צועדות להקות נגנים ומקהלות לצד פרשים הרכובים על גבי סוסים מקושטים.
תחרויות הריקוד מגיעות לשיאן ביום השלישי לקרנבל באצטדיון המקומי, כשאלפי מקומיים ותיירים נהנים מהמראות, מהצלילים ומהמקצבים.

 

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור סנטה קרוז דה טנריף והסביבה:
מלונות באזור סנטה קרוז דה טנריף:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Oficina de informacion:
Plaza de Espana, 1 - 38002
Santa Cruz de Tenerife (Tenerife)
Phon: +34 922239811 +34 922239592
Fax +34 922239812

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

עיר הבירה:
מדריד
קוד המטבע המקומי:
(EUR - € ) אירו
מתח / רשת החשמל:
220v 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+34
אזור זמן:
UTC+1 ,(Summer UTC+2)
שפות:
74% דוברי ספרדית קסטיליאנית, 17% דוברי קטלונית, 7% דוברי גליציאנית, 2% דוברי באסקית. הקסטיליאנית נחשבת לשפה הרשמית וכל היתר שפות רשמיות אזוריות.
מיקום גיאוגרפי:
ספרד נמצאת בדרום מערב יבשת אירופה, גובלת במפרץ ביסקיה, בים התיכון, בצפון האוקינוס האטלנטי, ברכס הרי הפירנאים ובדרום מערב צרפת.
אקלים:
האקלים ממוזג, קיץ חם באזורים הפנימיים של המדינה ומתון יותר ומעונן לאורך החוף. החורף קר בפנים המדינה ומעונן חלקית וקריר לאורך החוף.
אתר בית:
לשכות תיירות מקומיות:
INSTITUTO DE TURISMO DE ESPAÑA - TURESPAÑA Jose Lázaro Galdiano, 6, 28071 Madrid - Tel.913433500

עיר

אזור חיוג מקומי:
922
קו אורך:
-16.25462°
קו רוחב:
28.46824°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.