פסטיבל השושנים של פורטלנד אורגון 2025

מתי: אירוע שנתי בסוף מאי תחילת יוני.
פסטיבל השושונים בפורטלנד - צילום: ע. פורת
פסטיבל השושונים בפורטלנד
צילום: ע. פורת

פסטיבל הורדים של העיר פורטלנד במדינת אורגון (Oregon) הינו אחד מאירועי התרבות האזרחיים המתקיימים מסוף חודש מאי למשך כעשרה ימים.

הפסטיבל משמר מסורת ומתקיים ברצף שנה אחר שנה, מאז שנת 1907. במהלך ימי ניתן לצפות במגוון גדול של אירועים בניהם מרוץ מכוניות במסלול המרוצים של פורטלנד (Portland International Speedway), משט ימי של ספינות הצי של ארה"ב, משמר החופים ואליהם מצטרפות כמידי שנה גם ספינות הצי הקנדי.

בנוסף מתקיים מפגן זיקוקים מרהיב.

האירוע המרכזי של הפסטיבל הינו מצעד הפרחים הגדול (The Grand Floral Parade) הנחשב לשני בגודלו בארה"ב והמרכז אליו מידי שנה למעלה מ – 500,000 צופים מקומיים ועימם תיירים רבים,  מומלץ  ולהזמין מקום מבעוד מועד.

במצעדים משתתפות תזמורות כלי נשיפה, להקות זמרים ורקדנים, במות מתנייעות מקושטות בפרחים בשלל צבעים כשעל גבם מתקיימים מופעי זמר ומחול.

 

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור פורטלנד והסביבה:
מלונות באזור פורטלנד:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

קישורים:
ליצירת קשר:
Portland Rose Festival Association
5603 SW Hood Ave.
Portland, OR, 97239
Phone: (503) 227-2681
Fax: (503) 227-6603

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
503 / 971
קו אורך:
-122.67621°
קו רוחב:
45.52345°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.