מצעד ראש השנה הסיני בניו-יורק 2025

מתי: ינואר / פברואר 2025
ראש השנה הירחי בצ'יאנה טאון ניו-יורק - צילום: http://betterchinatown.com/
ראש השנה הירחי בצ'יאנה טאון ניו-יורק
צילום: http://betterchinatown.com/

ראש שנה הסיני בעיר ניו יורק מקבל ביטוי חגיגי צבעוני ורועש. גם בניו-יורק כמו בסין עצמה, החג הוא חג משפחתי כשאחד מעקרונותיו החשובים המכינים החשובים הוא ניקיון מסיבי של הבית וסביבתו. הדגש על הניקיון המוגבר בא לשם טיהור הבית מהרוע ולהבטחת כניסת יושביו לשנה החדשה בטוב ובטוהר.

בערב החג עצמו בתום כל ההכנות חוגגת המשפחה בארוחת חג משותפת. בנוסף להתכנסויות המשפחתיות השקטות מתקיימות ביום הראשון של השנה הסינית חגיגות ציבוריות מרשימות ביותר. ביום החג, היום הראשון של השנה, הרובע הסיני של העיר, ("צ'יינה טאון) אחד מהרבעים הסינים מהגדולים בערי ארה"ב, יוצר למבקר אווירת חג כאילו הוא נמצא בסין עצמה.

חגיגות ראש השנה על פי המסורת הסינית הקדומה, מסמלות את תחילת האביב ולידת האדמה. ביום החג מתמלא הרחוב בהמוני אדם הלוקחים חלק מי כצופה ומי כמשתתף, בתהלוכה ססגונית מרשימה הן בתלבושות הצבעוניות של הרקדנים, ובדמויות הדרקונים העצומים הנעים ברחוב לקצב מצלתיים והלמות התופים.

למעלה ממאתיים מסעדות הרובע המייצגות את מירב סגנונות הבישול של אזורי סין השונים מציעות למבקר את מיטב המטבח העממי שבהחלט שווה התנסות משלימה לחוויה הווקאלית ויזואלית של הצפיה בתהלוכה.

מסלול המצעד:
Mott & Canal to Chatham Square to East Broadway towards the Manhattan Bridge, completing on Eldridge and Forsyth Streets towards Grand Street next to Sara D. Roosevelt Park.

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור ניו יורק סיטי והסביבה:
מלונות באזור ניו יורק סיטי:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
212
קו אורך:
-74.00597°
קו רוחב:
40.71427°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.