מירוץ המכוניות פורמולה1 גרנד פרי ברחבי העולם 2024

מתי: - ראה רשימת מדינות ותאריכים בהמשך
צילום: Skeeze מ Pixabay
במירוץ מכוניות
צילום: Skeeze מ Pixabay

סבב תחרויות מרוץ המכוניות F1 גרנד פרי מתקיים מידי שנה מאז שנת 1948 והחל משנת 1950 הוחל בהענקת תואר אליפות העולם. משנת 1958 התחרויות החלו להעניק תוארי אליפות גם לקבוצות.

המרוצים המתקיימים במדינות שונות נחשבים כיוקרתיים, המוביל והחשובים ביותר בענף הספורט המוטורי העולמי. התחרויות נערכות במסלולי מרוץ מיוחדים על פי כללים מוגדרים ומתחרים בהן נהגים יחידים וקבוצות, והכל בפיקוח הפדרציה הבינלאומית לרכב FIA שמנהלת התחרויות וקובעת מדדים וכללים.  (Fédération Internationale de l'Automobile).

בתחרויות משתתפים נהגים מכל העולם ואליהם מצטרף קהל נאמן ונלהב של מקומיים ותיירים רבים הממלא את העיר תוך המתנה דרוכה לצפייה במרוץ היוקרתי. (למבקרים בעיר בימי התחרות מומלץ להזמין חדר במלון מבעוד מועד).

רשימת המדינות המארחות ותאריכי תחרויות השנה, לצפיה באמצעות אתר F1 שבקישור  המוצג מטה בסעיף "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור במדינות שונות והסביבה:

מידע נוסף הקשור לאירוע

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.