יריד אומנות דובאי 2025

צילום: מייק וביורן ברוסקאמפ מ-Pixabay
צילום: מייק וביורן ברוסקאמפ מ-Pixabay

יריד אמנות דובאי (Art Dubai) מציג מגוון של אמנות עכשווית ומודרנית מגלריות ברחבי העולם, עם התמקדות מיוחדת במזרח התיכון, אפריקה ודרום אסיה.

היריד כולל בדרך כלל תערוכות, שיחות ומפגשים, וכן יוזמות חינוכיות שמטרתן לקדם עיסוק באומנויות. בשנים האחרונות כלל יריד דובאי בין היתר גם פרויקטים מיוחדים, כגון תכנית התומכת בהפקת יצירות חדשות של אמנים מהמזרח התיכון וצפון אפריקה לצד תצוגות שמציגות אמנות מרחבי העולם.

אמנות דובאי שם דגש מיוחד על קידום אמנים מקומיים ותמיכה בפיתוח סצנת האמנות בדובאי ומרחבי המזרח התיכון. בשנים האחרונות, היריד הדגיש את עבודתם של אמנים חדשים ונתן במה לאמנויות חדשות וניסיוניות.

האירוע מציע הזדמנות ייחודית לאמנות עכשווית מנקודת מבט גלובלית ולחקר הנופים התרבותיים והאמנותיים המגוונים של המזרח התיכון ומעבר לו.תכנית היריד רשמת הגלריות המציגות, מיקום האירועים, שעות ולוחות זמנים ועוד, מפורטים באתר אמנות דובאי – באמצעות הלינק המוצג מטה, תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור דובאי והסביבה:
מלונות באזור דובאי:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Dubai Design District
Building 7, Floor 4, Office 403A
PO Box 72645
Dubai, UAE
דוא"ל:

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
220 V 50 Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+971
אזור זמן:
GMT+4 (UTC+4)
דוא"ל:
אתר בית:
לשכות תיירות מקומיות:
Abu Dhabi Tourism Authority
Al Salam Street
Abu Dhabi – United Arab Emirates
P.O. Box: 94000
Phone: +971 2 444 0444
Fax : +971 2 444 0400

עיר

קו אורך:
55.28°
קו רוחב:
25.25222°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.