ריקוד הביצה וחגיגות קורפוס קריסטי בברצלונה 2025

מתי: יום חמישי, 19 ביוני, 2025 - יום ראשון, 22 ביוני, 2025
בריקוד הביצה וחגיגות קורפוס קריסטי בברצלונה

אירועי ריקוד הביצה – L’Ou Com Balla בברצלונה שהחלו לראשונה בשנת 1637, משמרים את המנהגים הקתוליים המסורתיים המקומיים של חגיגות "הלחם הקדוש / קוֹרפוּס קרִיסטִי" – Corpus Christi, הנחוג אצל הקתולים ביום חמישי לאחר "השילוש הקדוש", בדרך כלל בחודש יוני (מועדים משתנים).

בימי החג מניחים קליפות ביצים על סילוני המים של מזרקות העיר המקושטות בפרחים צבעוניים והקליפות מרחפות באויר מעל סילוני המים להנאת המבקרים. עיקר החגיגות נערכות בקתדרלה של ברצלונה, באָתֶנֶאוֹ בָּרצֶלוּנֶס – Ateneu Barcelonès, בקָזַה דֶה-לָה אָרבִּיָקָה – Casa de l’Ardiaca, ברובע הגוטי ובאתרים נוספים בעיר.

בשעות הערב המוקדמות של יום א' של "קוֹרפוּס קרִיסטִי", יוצאת תהלוכה מסורתית עם בובות בדמויות ענקים, מוזיקה וריקודים. התהלוכה יוצאת מרחבת הקתדרלה ונעה ברחובות המרכזיים של העיר.

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור ברצלונה והסביבה:
מלונות באזור ברצלונה:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Barcelona Central Tourist Office
Plaza de Catalunya 17, 08002 Barcelona
Phone: +34 93 285 3834
Fax: +34 93 304 3155

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

עיר הבירה:
מדריד
קוד המטבע המקומי:
(EUR - € ) אירו
מתח / רשת החשמל:
220v 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+34
אזור זמן:
UTC+1 ,(Summer UTC+2)
שפות:
74% דוברי ספרדית קסטיליאנית, 17% דוברי קטלונית, 7% דוברי גליציאנית, 2% דוברי באסקית. הקסטיליאנית נחשבת לשפה הרשמית וכל היתר שפות רשמיות אזוריות.
מיקום גיאוגרפי:
ספרד נמצאת בדרום מערב יבשת אירופה, גובלת במפרץ ביסקיה, בים התיכון, בצפון האוקינוס האטלנטי, ברכס הרי הפירנאים ובדרום מערב צרפת.
אקלים:
האקלים ממוזג, קיץ חם באזורים הפנימיים של המדינה ומתון יותר ומעונן לאורך החוף. החורף קר בפנים המדינה ומעונן חלקית וקריר לאורך החוף.
אתר בית:
לשכות תיירות מקומיות:
INSTITUTO DE TURISMO DE ESPAÑA - TURESPAÑA Jose Lázaro Galdiano, 6, 28071 Madrid - Tel.913433500

עיר

אזור חיוג מקומי:
93
קו אורך:
2.15899°
קו רוחב:
41.38879°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.