פסטיבל פוֹי סָאנג לוֹנג בעיר מָאהֶה-הוֹנג-סוֹן

כל שנה בתקופת חופשות בתי הספר, בין סוף חודש מרץ לתחילת אפריל, מתקיים בעיר מָאהֶה-הוֹנג-סוֹן – Mae Hong Son הנמצאת בצפון מערב תאילנד, כ-180 ק"מ מערבית לֶצָ'אנג מָאי – Chiang Mai, טקס פולחן בודהיסטי הנקרא פּוֹי-סָאנג-לוֹנג – Poi Sang Long.

שלא כמו בטכסים דומים במדינה, הטכס של מָאהֶה-הוֹנג-סוֹן מסמיך קבוצת נערים צעירים בגילאים 7 עד 14 ככשירים ומוסמכים להתחיל למוד את עיקרי האמונה הבודהיסטית.

הפסטיבל נמשך שלושה ימים כשביום הראשון הנערים מגלחים את שיער ראשם, מתרחצים מושכים את גופם במים מיוחדים ולובשים בגדים מפוארים. בשלב זה הם הופכים ל- "סָאנג-לוֹנג"  – Sang Long (בני אָבני חֶן).

ביום השני מתקיימת תהלוכה צבעונית בה מגישים מנחה לנזירים, וביום השלישי ממשיכים את התהלוכה הנעה ברחובות העיר והנערים נלקחים למקדש לטקס ההסמכה המפואר.

הפסטיבל הטכסים והתהלוכות הצבעוניות הם היפים מסוגם באזור הצפון, וככאלה הם מושכים אליהם מידי שנה קהל אלפים מקומיים ותיירים כאחד.

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור מאהה-הונג-סון והסביבה:
מלונות באזור מאהה-הונג-סון:
Booking.com

סרטוני וידאו


מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
TAT Tourist Information Centres in Thailand
1600 New Phetburi Road, Makkasan,
Rajatevee, Bangkok 10310.
Phone: +66 2250 5500
Fax : +66 2250 5511
דוא"ל:

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

עיר הבירה:
בנגקוק
קוד המטבע המקומי:
(THB) באט
מתח / רשת החשמל:
220V 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+66
אזור זמן:
(UTC+7)
UTC+7 ,Summer (UTC+7)
שפות:
השפה הרשמית תאית, קיימת אוכלוסיה דוברת אנגלית כשפה שנייה. כן קיימים דוברי ניבים מקומיים שונים.
מיקום גיאוגרפי:
תאילנד נמצאת בדרום מזרח אסיה, גובלת בים אנדמן ומפרץ תאילנד ובדרום מזרח במיינמאר (בורמה).
אקלים:
אקלים טרופי, גשום וחם, בדרום מערב מעונן עם מונסונים בחודשים מאי-ספטמבר. בצפון מערב קריר ותקופת המונסונים היא מנובמבר עד אמצע מרץ. במייצר הדרומי תמיד חם ולח.
דוא"ל:
אתר בית:
לשכות תיירות מקומיות:
Tourism Authority of Thailand 1600 New Phetchaburi Road, Makkasan, Ratchathevi , Bangkok 10400, THAILAND Tel: 662 250 5500 , TAT Call Center 1672

עיר

אזור חיוג מקומי:
53
קו אורך:
97.96852°
קו רוחב:
19.30029°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.