פסטיבל סאנברן 2024

איפה: ,
מתי: שנתי בדצמבר
פסטיבל סאנברן גואה - צילום:  http://sunburn.in
פסטיבל סאנברן גואה
צילום: http://sunburn.in

פסטיבל סאנברן (Sunburn)  הינו פסטיבל מוזיקה אלקטרונית ומסיבת חוף המתקיים מידי שנה. הפסטיבל הוותיק המתקיים כבר יותר מעשר שנים מציע לחובבי מוזיקה אלקטרונית את החגיגה הגדולה מסוגה, שכולה אווירה תוססת, מוזיקה מעולה, מופעי בידור אוכל קניות ועוד.

בימי הפסטיבל המופעים מתקיימים בו זמנית מעל גבי מספר במות, דבר המבטיח למבלים המגיעים במיוחד מכל רחבי העולם חוויה בלתי נשכחת.

תכנית הפסטיבל, ליין-אפ, מיקום האירועים, שעות ולוחות זמנים, דרכי גישה, חניה ועוד, מפורטים באתר הפסטיבל – בלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור גואה והסביבה:
מלונות באזור גואה:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

עיר הבירה:
ניו דלהי
קוד המטבע המקומי:
(INR) רופי הודי
מתח / רשת החשמל:
230V 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+91
אזור זמן:
UTC+5:30
שפות:
הינדית כשפה הלאומית הראשונה. כמו כן השפה האנגלית נפוצה ביותר ומשמשת לתחומי הפוליטיקה והתקשורת המסחרית. 30% מהאוכלוסיה דוברת 14 שפות אחרות ושונות כמו בנגלית, טלגו, מרטית, טאמלית ועוד.
מיקום גיאוגרפי:
דרום אסיה, גובלת בים הערבי ומפרץ בנגל, בין מיינמאר (בורמה) ופקיסטן.
אקלים:
האקלים משתנה בין האזורים השונים מאקלים טרופי בדרום לאקלים ממוזג בצפון.
לשכות תיירות מקומיות:
Department of Tourism, Ministry of Tourism, Trans

עיר

אזור חיוג מקומי:
832
קו אורך:
73.83333°
קו רוחב:
15.4°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.