פסטיבל מוזיקת בצ'אטה ברפובליקה הדומניקנית 2024

מתי: יום ראשון, 1 בדצמבר, 2024 - יום ראשון, 15 בדצמבר, 2024
פסטיבל מוזיקת בָּצָ'אטָה ברפובליקה הדומניקנית  - www.domibachata.com :צילום
פסטיבל מוזיקת בָּצָ'אטָה ברפובליקה הדומניקנית
www.domibachata.com :צילום

פסטיבל המחול ומוזיקת בָּצָ'אטָה (Bachata) מתמקד במוזיקה זו ובריקוד שלה הייחודיים לרפובליקה הדומיניקאנית, מוזיקה שמנוגנת ורוקדים לצליליה כבר יותר מ – 400 שנה.

בימי הפסטיבל הגדול מסוגו בעולם, נערכות במועדונים המקומיים מסיבות Bachata אוטנטיות בהם משתתפים אלפי חוגגים, מקומיים ואורחים חובבי הג'אנר, המגיעים לכינוס השנתי הייחודי מעשרות מדינות בעולם.

בנוסף, מתקיימות עשרות סדנאות ריקוד בהדרכת מיטב מדריכי הרפובליקה הדומיניקאנית, תכניות בידור, קונצרטים שונים של מוזיקה חיה בביצוע להקות מובילות וטיולים.

תכנית הפסטיבל, ליין-אפ, מיקום האירועים, שעות ולוחות זמנים, דרכי גישה, חניה ועוד, מפורטים באתר הפסטיבל – בלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור סנטו דומינגו והסביבה:
מלונות באזור סנטו דומינגו:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
באמצעות: www.domibachata.com
דוא"ל:

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

עיר

אזור חיוג מקומי:
809
קו אורך:
-69.9°
קו רוחב:
18.46667°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.