פסטיבל טעמי פולין בשיקגו 2024

מתי: יום שישי, 30 באוגוסט, 2024 - יום שני, 2 בספטמבר, 2024
פסטיבל טעמי פולין בשיקגו - צילום: http:// topchicago.org
פסטיבל טעמי פולין בשיקגו
צילום: http:// topchicago.org

פסטיבל טעמי פולין המתקיים מידי שנה בשיקגו אילינוי, משמר את התרבות הייחודית של קהילת המהגרים הפולנים הגרים בשיקגו. הפסטיבל האתני המיוחד המתקיים מידי שנה בסוף השבוע של הלייבור דיי, החל לראשונה בשנת 1979 ומאז, כל שנה הוא גדל ומשתבח ומושך אליו קהל אלפים.
המקומיים והאורחים ממלאים את העיר והביקוש לכרטיסים לסידורי לינה גבוה במיוחד לכן, מומלץ ולהזמין חדר מבעוד מועד.

המבקרים בפסטיבל שכולו נסב על המורשת ועל המסורת התרבותית הפולנית, יוכלו לטעום את מטעמי המטבח הפולני, לשוטט בין הדוכנים השונים המוכרים מזכרות ומלאכת יד מסורתיים.

כל אלה לצד צפייה מהנה במופעים מגוונים ביניהם קונצרטים, מופעי מחול בלבוש מסורתי ועוד. האירועים מתקיימים מעל גבי מספר במות במתחם הפסטיבל. תכנית הפסטיבל, מיקום האירועים, ליין-אפ, שעות ולוחות זמנים, דרכי גישה, חניה ועוד, מפורטים באתר הפסטיבל – בלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור שיקגו והסביבה:
מלונות באזור שיקגו:
Booking.com

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

קו אורך:
-87.65005°
קו רוחב:
41.85003°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.