פסטיבל התפוח של העיר תיאצפי בקליפורניה 2024

מתי: יום שבת, 12 באוקטובר, 2024 - יום ראשון, 13 באוקטובר, 2024
הכרזה של פסטיבל התפוח של  העיר תֶיאצָ'פִי בקליפורניה - צילום: www.tehachapiapplefestival.com
פסטיבל התפוח של העיר תֶיאצָ'פִי בקליפורניה
הכרזה של פסטיבל התפוח של העיר תֶיאצָ'פִי בקליפורניה
צילום: www.tehachapiapplefestival.com

העיר תֶיאצָ'פִי (The City of Tehachapi) הנמצאת בקליפורניה עורכת מיד שנה פסטיבל חגיגי כשהמוטיב המרכזי שלו הוא "הטוב שבתפוח" לצד מאפייני מזון נוספים. הפסטיבל מהווה בידור והנאה לכל המשפחה בזכות תכניו ובזכות אזור הילדים המיוחד המיועד למשחקים, שעשועים והפעלות. מידי שנה מארח הפסטיבל למעלה מעשרת אלפים אורחים ועקב ריבוי המשתתפים קיימת אפשרות שבימי הפסטיבל יהיה ביקוש גדול לסידורי לינה ולכן, מומלץ לברר מחירי מלון ולהזמין חדר מבעוד מועד.

חובבי הקניות יוכלו ליהנות משפע הדוכנים השונים המוכרים עבודות אומנות ומלאכת יד לצד פריטים שנושאם מתייחס לתפוחים. איכרי הסביבה ימכרו תפוחים מסוגים שונים ומוצרי משק נוספים. כדי להשלים את תמונת הפסטיבל והאווירה ניתן יהיה להשתתף בתחרות אפיה, לשוטט בתצוגת מכוניות ירוקות וצהובות וביום א' תתקיים "תחרות" המכונית המועדפת כאשר הבחירה תתבצע על ידי אורחי הפסטיבל. למבקר בפסטיבל שהכניסה אליו כניסה חופשית מובטח יום מהנה וחגיגי.

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור תיאצ'פי והסביבה:
מלונות באזור תיאצ'פי:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Tehachapi Apple Festival
Phone us: (818) 519-7144
785 Tucker PMB G 293
Tehachapi, CA 93581

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
818
קו אורך:
-118.44897°
קו רוחב:
35.13219°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.