פסטיבל השוקולד של לימה – פרו

איפה: ,
מתי: התקיים 7-10.7.2016.
סלון השוקולד - .
סלון השוקולד
.
חובבי השוקולד לסוגיו המבקרים בלימה בירת פרו במחצית הראשונה של חודש יולי יכולים ליהנות מהחוויה המיוחדת שמציע פסטיבל השוקולד השנתי שצבר וותק מאז שיצא לדרכו לראשונה בפריס בשנת 1993. עם השנים הפסטיבל התרחב ואירועיו מתקיימים גם במרסיי, לונדון, ניו-יורק, מוסקבה, שנגחאי, טוקיו ועוד.
הפסטיבל מארח עשרות יצרני שוקולד מהטובים בעולם המציגים את חידושיהם ואת שרשרת הייצור של השוקולד ומוצריו החל הקטיף פולי הקקאו ועיבודם לצרכים השונים.
ביריד מוצגים למעלה מאות דוכנים בהם משתתפים בין היתר יצרנים מאיטליה, גרמניה, שוויץ, בלגיה, רוסיה, יפן, קנדה ומדינות נוספת.
זוהי אכן חגיגה מתוקה לאנשי מקצוע לחובבי שוקולד ולכל המשפחה. הורים ובעיקר ילדים אוהבי שוקולד יזכו לטעום אין סוף סוגים וצורות של שוקולד נהדר.
רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור לימה והסביבה:
מלונות באזור לימה:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Fou de Chocolat S.A.S

Les Jardins de la Duranne - Bat D

510 rue René Descartes - Parc de la Duranne

13857 Aix-en-Provence Cedex 3

T. 04 42 95 42 45 F. 04 42 95 42 49

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

עיר

אזור חיוג מקומי:
1
קו אורך:
-77.05°
קו רוחב:
-12.05°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.