פסטיבל הרנסאנס של טקסס 2024

מתי: יום שבת, 12 באוקטובר, 2024 - יום ראשון, 1 בדצמבר, 2024
פסטיבל הרנסאנס של טקסס - לוגו - צילום: www.texrenfest.com
פסטיבל הרנסאנס של טקסס
פסטיבל הרנסאנס של טקסס - לוגו
צילום: www.texrenfest.com

פסטיבל הרנסאנס של טקסס מתקיים מידי שנה מושך אליו אלפים המגיעים לחוות את אווירת ימי הביניים המאוחרים שבמקום. הפסטיבל המתקיים בשמונה סופי שבוע בסתיו, כאשר כל סוף שבוע מוקדש למוטיב מרכזי משתנה וייחודי.

הייחודיות כוללת בין היתר גם את סגנון המופעים, התלבושות, המאכלים, החנויות שבמקום, המוזיקה, הקונצרטים והמשחקים הנערכים במתחם הפסטיבל.

באירועי הפסטיבל משתתפים למעלה מחמש מאות שחקנים ונגנים הלבושים בתלבושות התקופה. המופעים המרהיבים מתקיימים מעל גבי יותר מחמש עשרה במות מבטיחים למבקר חוויה תרבותית נפלאה.

בנוסף לאירועים והמופעים השונים ניתן לשוטט בין מאות החנויות הדוכנים והסדנאות  שבמתחם הפסטיבל המציעים עבודות אומנות ומלאכת יד, טעימות של מאכלים בינלאומיים ועוד. את האירוע המיועד לכל המשפחה מסיימים ,(כמותנה במזג האוויר) בתצוגת זיקוקים מרהיבה.

תכנית הפסטיבל, ליין-אפ, מיקום האירועים, שעות ולוחות זמנים, דרכי גישה, חניה ועוד, מפורטים באתר הפסטיבל – בלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור טוד-מישן והסביבה:
מלונות באזור טוד-מישן:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Texas Renaissance Festival
21778 Farm to Market 1774,
Todd Mission, TX 77363
Phone: 800-458-3435
דוא"ל:

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
936
קו אורך:
-95.828056°
קו רוחב:
30.261111°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.