פסטיבל הצמחונים בפוקט תאילנד 2024

מתי: יום שלישי, 1 באוקטובר, 2024 - יום חמישי, 10 באוקטובר, 2024
Photo: www.tourismthailand.org
Photo: www.tourismthailand.org

פסטיבל הצמחונים מתקיים באי בפוקט – Phuket מידי שנה במשך תשעה ימים, בחודש התשיעי על פי לוח השנה הסיני, ספטמבר-אוקטובר. שלא כפי המובן המקובל, המושג פסטיבל הצמחונים – Vegetarian Festival מתפרש בתאילנד באופן שונה ואחר מאשר במערב. לכן, התייר המערבי המבקר בפסטיבל צריך להיות בעל "קיבה חזקה"…

עם תחילת הפסטיבל מתחילה תקופת צום וטהרה בה נאסר על המאמינים לאכול בשר ולשתות אלכוהול. ההיטהרות בתפישׂת העולם של החוגגים באה לביטוי בסגפנות ועינוי עצמי. תשעת ימי האירועים מתחילים בתהלוכות של מאמינים הלובשים לבן ומתפללים לאלים להבטחה שימי החג יעברו עליהם ללא פגע.

בערב שבין היום השישי לשביעי ניתן לראות במקומות רבים מצבורים של גחלים לוהטים כשעליהם רצים הלוך ושוב מאמינים משולהבים. אם לא די בכך, למחרת היום, ביום השביעי לפסטיבל, מתקינים במקומות רבים בעיר סולמות עם שלבים העשויים מלהבי סכינים. אותם מאמינים שיום קודם רצו ורקדו על הגחלים יצרו לעצמם כוויות בכפות הרגליים, עתה הם מטפסים בסגפנות על הסולמות כשהטיפוס פוצע עוד ועוד את רגליהם המותשות.

האירועים מגיעים לשיאים חדשים בימים השמיני והתשיעי. בימים אלה, תוך כדי התהלוכות השנויות במחלוקת המתקיימות במקומות שונים בעיר נועצים החוגגים בבשר הלחיים שלהם שיפודי ברזל גדולים כשכל ההמון עומד מריע ומעודד. זוהי דרך ההיטהרות על פי אמונתם של תושבי האי הממשיכים מסורת מקומית שהחלה בשנת 1825.

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור פוקט והסביבה:
מלונות באזור פוקט:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Tourism Authority of Thailand 
1600 New Phetburi Road, 
Makkasan, Rajatevee, 
Bangkok 10310, 
Thailand 
Phone: (66) 2 2250 5500 
Fax: (66) 2 2250 5511
דוא"ל:

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

עיר הבירה:
בנגקוק
קוד המטבע המקומי:
(THB) באט
מתח / רשת החשמל:
220V 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+66
אזור זמן:
(UTC+7)
UTC+7 ,Summer (UTC+7)
שפות:
השפה הרשמית תאית, קיימת אוכלוסיה דוברת אנגלית כשפה שנייה. כן קיימים דוברי ניבים מקומיים שונים.
מיקום גיאוגרפי:
תאילנד נמצאת בדרום מזרח אסיה, גובלת בים אנדמן ומפרץ תאילנד ובדרום מזרח במיינמאר (בורמה).
אקלים:
אקלים טרופי, גשום וחם, בדרום מערב מעונן עם מונסונים בחודשים מאי-ספטמבר. בצפון מערב קריר ותקופת המונסונים היא מנובמבר עד אמצע מרץ. במייצר הדרומי תמיד חם ולח.
דוא"ל:
אתר בית:
לשכות תיירות מקומיות:
Tourism Authority of Thailand 1600 New Phetchaburi Road, Makkasan, Ratchathevi , Bangkok 10400, THAILAND Tel: 662 250 5500 , TAT Call Center 1672

עיר

אזור חיוג מקומי:
76
קו אורך:
98.4°
קו רוחב:
7.88333°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.