פסטיבל העפיפונים בחגיגות פריחת הדובדבן 2021

מתי: יום שבת, 20 במרץ, 2021 - יום שבת, 10 באפריל, 2021
צילום: nationalcherryblossomfestival.org
פסטיבל העפיפונים בחגיגות פריחת הדובדבן בעיר וושינגטון
צילום: nationalcherryblossomfestival.org

חובבי עפיפונים מבוגרים וצעירים, מקצוענים וחובבים, משפחות ויחידים מתקבצים מידי שנה לאירוע חגיגי בשדרה המרכזית של העיר וושינגטון (The National Mall) כשהם צובעים את השמים במאות עפיפונים צבעוניים.

האירוע המתקיים ליד אנדרטת וושינגטון (Washington Monument) מרהיב ביופיו. מפריחי העפיפונים המקצועיים מציגים יכולות הטסה של עפיפונים בצורות וגדלים שונים ומיוחדים ולצידם ילדים וכאלה שאינם מקצוענים המטיסים עפיפונים פשוטים.

בין המשתתפים מתקיימות תחרויות שונות ביניהן, קרבות מלחמות עפיפונים, תחרויות פעלולים ועוד. במסגרת הפסטיבל מתקיימות סדנאות בהן ניתן לבנות עפיפון בבניה עצמית, או לרכוש עפיפון מוכן.

מידע מפורט אודות הפסטיבל, איך להגיע, לוחות זמנים ועוד מוצג באמצעות הלינק המוצג מטה , תחת הכותרת “מידע נוסף הקשור לאירוע”.

חשוב !
עקב מגיפת הקורונה ולתשומת לבך,
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור ארצות הברית והסביבה:

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
National Cherry Blossom Festival, Inc.
1275 K Street, NW, Suite 1000 Washington, DC 20005
877.44.BLOOM
(877.442.5666)
דוא"ל:

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.