פסטיבל הסרטים של הוואנה בניו יורק 2025

איפה: באולמות שונים בעיר, , ,
מתי: אפריל 2025
צילום: hffny.com
פסטיבל הסרטים של הוואנה בניו יורק
צילום: hffny.com

פסטיבל הסרטים של הוואנה בניו יורק (HFFNY) הוא פסטיבל בינלאומי הידוע כחגיגת קולנוע לטיני אמריקאי. בפסטיבל מוקרנים מידי שנה סרטים של יוצרים מוכשרים ממדינות אמריקה הלטינית, ספרד וארצות הברית.

הפסטיבל שם לו למטרה להציג את התרבות הלטינית ולחשוף בפני הקהל האמריקאי הצופה בסרטים המוקרנים את יופייה וחזונה של תרבות זו. הסרטים הנבחרים המוצגים באולמות השונים בעיר משקפים את הזהויות התרבותיות והחברתיות האופייניות למדינתו של כל יוצר.

קהל הצופים יוכל ליהנות ממגוון סרטים ביניהם סרטים קצרים, וסרטים עצמאיים ייחודיים, סרטי אנימציה, סרטים תיעודיים, וכמובן סרטים באורך מלא שזכו בפרסים.

הצפייה בסרטי הפסטיבל מבטיחה לצופה להיחשף לחיי היום יום במדינות אמריקה הלטינית, להכיר ולחוות באופן בלתי אמצעי תרבויות נהדרות.

תכנית הפסטיבל, רשימת הסרטים, מיקום ההקרנות, שעות ולוחות זמנים, דרכי הגעה ועוד, מפורטים באתר הפסטיבל – באמצעות הלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור ניו יורק סיטי והסביבה:
מלונות באזור ניו יורק סיטי:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Havana Film Festival New York
4 West 43rd Street, Suite 304
New York, New York 10036
דוא"ל:

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
212
קו אורך:
-74.00597°
קו רוחב:
40.71427°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.