סובב ניו יורק באופניים 2025

רכיבת האופניים "פייב בורו" בניו יורק - Photo: www.bikenewyork.org / Kfriedman

אחת לשנה בתחילת חודש מאי מתקיים אחד מאירועי רכיבת אופניים הגדולים בעולם "סובב ניו יורק באופניים" (TD New York Five Boro Bike Tour). האירוע המתקיים בעיר ניו-יורק הפך זה מכבר לאירוע מסורתי המתקיים למעלה מ – 30 שנה. בין 30,000 הרוכבים משתתפי האירוע, ניתן לראות רוכבים צעירים לצד מבוגרים, ורוכבים מנוסים לצד רוכבים חדשים.

בנוסף לכל אלה, מלווים את הרוכבים לאורך המסלול, תושבים מקומיים ותיירים רבים הפוקדים את העיר לקראת האירוע. (להשגת מלון במחיר סביר רצוי  מבעוד מועד). ביום האירוע נסגרים לתנועה רחובות מסלול הרכיבה שאורכו הכולל עומד על  68 קילומטרים ,(42 מייל). סגירת הרחובות לתנועת מכוניות כשלעצמה מהווה אירוע נדיר בניו יורק כשאז העיר הופכת זמנית את פניה, מעיר סואנת לעיר לנינוחה ורגועה.

המסלול עובר ב-  5 רבעים עירוניים של העיר ניו-יורק, דרך שכונות רבות, חוצה את גשריה היפים של ניו יורק ומאפשר לרוכב לראות את ניו-יורק בדרך מיוחדת ומקיפה. המסע מתחיל ב-  Lower Manhattanוממשיך צפונה ללב מנהטן, עובר דרך הארלם וברונקס בנקודה זו פונה המסלול שוב לכיוון דרום לאורך ה  -East River . משם ממשיך הנתיב דרך קווינס וברוקלין ודרך Verrazano-Narrows Bridge  ל – Staten Island  ושם מתקיים פסטיבל נפלא לכל המון המשתתפים .

פרטים נוספים, שעות ולוחות זמנים, איך להגיע ועוד מפורטים באתר "רכיבת ניו יורק" באמצעות הלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור ניו יורק סיטי והסביבה:
מלונות באזור ניו יורק סיטי:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Bike New York, 891 Amsterdam Avenue,
New York, NY 10025
Phone: +1 212 932 BIKE

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
212
קו אורך:
-74.00597°
קו רוחב:
40.71427°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.