מצעד ראש השנה הסיני בסן-פרנסיסקו 2025

ברכת שנה טובה לשנה הסינית החדשה - צילום: Gordon Johnson (via-pixabay.com)
שנה טובה לשנה הסינית החדשהדשה
ברכת שנה טובה לשנה הסינית החדשה
צילום: Gordon Johnson (via-pixabay.com)
מידי שנה מאז שנת 1860 הקהילה הסינית בסן פרנסיסקו חוגגת את כניסת השנה ה-lunar new year במצעד ענק הנחשב לגדול ביותר במערב. הרושם העז שהמצעד הגדול משאיר על הצופים נובע מהצבעים הצלילים ומספר המשתתפים הרב המונה יותר ממאה קבוצות המציגות מסורת סינית עתיקת יומין.
המצעד מושך אליו מידי שנה מאות אלפי צופים הממלאים את הרחובות בנתיב הצעידה, (מומלץ להזמין מבעוד מועד). לגודלו של המצעד אין מתחרה בשום מקום בעולם המערבי.
במצעד המרשים בגודלו וביופיו ניתן לצפות בכמות עצומה של בובות בדמות אריות ודרקונים, רקדנים בלבוש צבועוני מסורתי, במות מתנייעות שעליהן להקות מחול ומוזיקה חיה ולצד כל אלה מתקיימת תחרות מלכת צ'יינה-טאון תחרות המהווה אירוע בפני עצמו.
אחת האטרקציות היפות והמיוחדות של המצעד הינו דרקון הזהב שאורכו המיוחד יוצר מראה ויופי נדירים. הדרקון הענק שאורכו כ – 60 מטר נישא בידי 100 גברים ונשים  כשהוא חולף ברחובות העיר. האירועים הנפלאים מסתיימים במתח זיקוקים חגיגי ורועש הצובע את שמי העיר באורות צבעוניים.
חגיגות ראש השנה מבטאות נאמנה את המסורת השורשית העמוקה של הקהילה הסינית בעיר יותר מכל אירוע אחר.
רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור סן-פרנסיסקו והסביבה:
מלונות באזור סן-פרנסיסקו:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
Chinese Chamber of Commerce
730 Sacramento Street
San Francisco, California 94108
Tel: (415) 982-3071

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
1 415
קו אורך:
-122.41942°
קו רוחב:
37.77493°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.