מצעד סט. פטריק בניו יורק 2025

מתי: יום שני, 17 במרץ, 2025 - תאריך משוער!
מצעד סיינט פטריק בניו יורק - צילום: www.nycstpatricksparade.org
מצעד סיינט פטריק בניו יורק
צילום: www.nycstpatricksparade.org

מצעד סט. פטריק בניו יורק (St. Patrick's Day Parade) יצא לדרכו לראשונה בשנת 1766. המצעד הניו יורקי המתקיים באמצע חודש מרץ, הינו אחד המצעדים מייצגי המסורת המתקיימים בעיר, והוא נחשב וידוע כמצעד השני בגודלו בארה"ב.

אלפי צופים מקומיים ובניהם תיירים רבים ממלאים את צידי מסלול המצעד השנתי. המצעד הססגוני היוצא מ –  44th St   עובר  כפי מסורתו רבת השנים במסלולו הקבוע בשדרה החמישית, דרך St. Patrick's Cathedral at 50th Street, ודרך ה – Metropolitan Museum of Art at 83rd Street..
מדרגות המוזיאון משמשות מקום צפיה מצויין לצפיה במצעד. מקום צפיה לא רע נוסף הוא במקום בו פונה המצעד מזרחה לרחוב 86.

למבקר בניו יורק, המעוניין להשיג בערב המצעד , מומלץ לבצע הזמנתו מבעוד מועד. למרות שהמצעד אינו מסחרי,  אין בו  במות מתנייעות או כלי רכב, צועדים בו מידי שנה למעלה ממאה וחמישים אלף משתתפים מכל ארה"ב ומכל רחבי העולם.

במצעד יש בו שפע של תזמורות כלי נשיפה, צועדים במדים חגיגיים, וכמובן תזמורות של חמת חלילים . זהו מצעד גדול לכל המשפחה המשאיר בלב הצופה חוויה בלתי נשכחת.

מסלול מפורט, שעות ולוחות זמנים, דרכי גישה, חניה ועוד, מפורטים באתר המצעד, באמצעות הלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור ניו יורק סיטי והסביבה:
מלונות באזור ניו יורק סיטי:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
NYC & Company
810 Seventh Avenue
New York, NY 10019
Phone: 212/484-1200
Fax: 212/245-5943

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
212
קו אורך:
-74.00597°
קו רוחב:
40.71427°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.