יריד הרחוב הקהילתי של צ'יינה טאון בסן פרנסיסקו 2025

מתי: ינואר / פברואר 2025
צ'יינה טאון בסן פרנסיסקו - צילום באדיבות: © CarniFest Online
צ'יינה טאון בסן פרנסיסקו
צילום באדיבות: © CarniFest Online

 

יריד הרחוב הקהילתי של צ'יינה טאון בסן פרנסיסקו מתקיים מידי שנה כחלק בלתי נפרד מחגיגות ראש השנה הסיני, ובדרך כלל בסוף השבוע בו נערך מצעד ראש השנה המסורתי.
הקהילה הסינית של סן פרנסיסקו החלה לחגוג את אירועי כניסת השנה הירחית החדשה כבר בשנת 1860 ומאז הקהילה משמרת את המסורת בהתמדה מידי שנה.

בימי החג מבקרים במקום למעלה מ – 500,000 בני אדם, מקומיים ותיירים והביקוש לסידורי לינה גבוה במיוחד. לכן, מומלץ ולהזמין חדר מבעוד מועד. עשרות דוכני היריד הססגוני מציגים למכירה דברי אומנות, קיטים להרכבת פנסים סינים מסורתיים, שוק פרחים צבעוני ועוד.

בין היתר ניתן ליהנות ממגוון אירועים בניהם:

  • מופעי פולקלור שונים
  • ריקודים מסורתיים
  • מופעי אקרובטיקה
  • ריקודי אריות
  • תצוגות קוסמים ועוד

פרטי היריד שעות ולוחות זמנים, דרכי גישה, חניה ועוד, מפורטים באתר היריד – בלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור סן-פרנסיסקו והסביבה:
מלונות באזור סן-פרנסיסקו:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
1 415
קו אורך:
-122.41942°
קו רוחב:
37.77493°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.