הפסטיבל היווני של פורטלנד 2024

איפה: Holy Trinity Greek Orthodox Cathedral, , ,
מתי: שנתי באוקטובר
צילום: portlandgreekfestival.com
צילום: portlandgreekfestival.com

הפסטיבל היווני של פורטלנד מתקיים בהתמדה מידי שנה כבר יותר משישה עשורים. זהו אירוע ייחודי בו מקיימת קהילת יוצאי יוון חגיגת תרבות ומורשת נפלאה.

במהלך השנים הפכו אירועי הפסטיבל למוקד משיכה לאלפי אורחים המגיעים מכל מטרופולין פורטלנד לחוות ולהכיר את המורשת היוונית דרך המוזיקה העממית הנהדרת, הריקודים וכמובן ליהנות ממיטב המאכלים המסורתיים המוצעים במקום.

זהו מפגש חברתי נהדר המאפשר לאורחים לחלוק ולהכיר את האמונה היוונית-אורתודוקסית ואת התרבות היוונית העשירה. בכל שנה חלק מההכנסות מהפסטיבל מיועדות למאמצים פילנתרופיים ראויים לטובת קהילת פורטלנד הגדולה.

תכנית הפסטיבל, מיקום האירועים, שעות ולוחות זמנים ועוד, מפורטים באתר הפסטיבל – באמצעות הלינק המוצג מטה, תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".

רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור פורטלנד והסביבה:
מלונות באזור פורטלנד:
Booking.com

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
503 / 971
קו אורך:
-122.67621°
קו רוחב:
45.52345°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.