אירועי הרחוב המוזר 2024

מתי: יום שבת, 4 במאי, 2024 - יום ראשון, 12 במאי, 2024
How Weird Street - צילום: http://peacetour.org/
How Weird Street
צילום: http://peacetour.org/

"אירועי הרחוב המוזר" (How Weird Street Faire) בסן פרנסיסקו, מתקיימים אחת לשנה מאז שנת 2000. זהו יריד מיוחד המתרכז בצומת הרחובות זהו אירוע תרבותי חברתי הנערך על ידי הארגון: "שלום עולמי באמצעות טכנולוגיה", ארגון שלא למטרת רווח ששם לו למטרה בין יתר פעילויותיו לכנס יחד אנשים שונים ממגוון דעות וזרמים, לגשר על פערים וליצור בניהם הבנה ושיתוף.

היריד שכל שנה בוחר נושא חברתי ייחודי כמוטיב מרכזי לאירועים, מהווה מוקד משיכה לאלפי אנשים הבאים להזדהות עם רעיונות השלום והאחווה וליהנות ממגוון האירועים הגדול הכולל בין היתר:

  • מיצגי אומנות
  • מוזיקה חיה
  • ריקודים
  • תלבושות ססגוניות
  • סדנאות
  • תצוגות אופנה ועודתכנית היריד, מיקום האירועים, שעות ולוחות זמנים, דרכי גישה, חניה ועוד, מפורטים באתר היריד – בלינק המוצג מטה , תחת הכותרת "מידע נוסף הקשור לאירוע".
רשימת בתי המלון המומלצים ביותר באזור סן-פרנסיסקו והסביבה:
מלונות באזור סן-פרנסיסקו:
Booking.com

מידע נוסף הקשור לאירוע

ליצירת קשר:
World Peace Through Technology Organization
San Francisco, CA 94105
Via: www.wptt.org

חשוב לתשומת לבך !
יש לקחת בחשבון את האפשרות שפרטי האירוע עשויים להשתנות ע״י מארגניו. לאור כך, ברצוננו להדגיש בפניך את המלצתנו שלפני ביצוע סידורי נסיעה כלשהם, עליך לבדוק ולברר עם המארגנים את תקפותם ועדכניותם של פרטי האירוע הנ"ל.

מדינה

מתח / רשת החשמל:
110V 60Hz
קידומת חיוג בינלאומית:
+1

עיר

אזור חיוג מקומי:
1 415
קו אורך:
-122.41942°
קו רוחב:
37.77493°

הוספת תגובה

כתיבת תגובה חדשה

האתר משתמש בעוגיות דפדפן (cookies) על מנת לספק את חווית השימוש הטובה ביותר באתרינו, על ידי המשך שימוש באתר זה אנו מניחים כי הינך מאשר את המשך השימוש בעוגיות אלו, לחץ כאן כדי לקרוא את מדיניות עוגיות הדפדפן שלנו.